Baterie AA (LR6, 1.5V) alkalické balení 4 ks
Kód produktu: W060920
Slevová skupina: C
- Novinka
Baterie AA (LR6, 1.5V). Alkalické. Balení obsahuje 4 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Baterie AA (LR6, 1.5V). Alkalické. Balení obsahuje 4 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W060920 |
| Ean produktu | 5901698508890 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | AA (LR6) alkalické baterie, 4ks/blister |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.3 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 13.5 cm |
| Šířka balení: | 8.5 cm |
| Výška balení: | 8.6 cm |
| Délka kartonu: | 28.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.6 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.01420 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 85061011 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | PL |

