Baterie AAA (R03P, 1.5V) zinko-uhlíkové balení 4 ks
Kód produktu: W060923
Slevová skupina: C
- Novinka
Baterie AAA (R03P, 1.5V). Zinko-uhlíkový článek. Balení obsahuje 4 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Baterie AAA (R03P, 1.5V). Zinko-uhlíkový článek. Balení obsahuje 4 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W060923 |
| Ean produktu | 5901698508746 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | AAA (R03P, 1.5V) zinko-uhlíkové baterie, 4ks/blister |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.1 cm |
| Šířka výrobku: | 8.3 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 12.8 cm |
| Šířka balení: | 6.3 cm |
| Výška balení: | 8.6 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.5 cm |
| Výška kartonu: | 19.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 10 ks |
| Objem kartonu: | 0.01080 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 85061011 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | PL |

