Batikovací sada - vlaječky Harry Potter
Kód produktu: W056393
Slevová skupina: C
Batikovací sada – vlaječky Harry Potter. Kreativní sada na výrobu batikovaných vlaječek s motivem Harry Potter. Balení obsahuje – 6 vlaječek, zlatou stuhu, 3× batikovací barvy, gumičky, sodu a návod.
Podobné produkty
Popis produktu
Batikovací sada – vlaječky Harry Potter. Kreativní sada na výrobu batikovaných vlaječek s motivem Harry Potter. Balení obsahuje – 6 vlaječek, zlatou stuhu, 3× batikovací barvy, gumičky, sodu a návod.Parametry produktu
| Kód produktu | W056393 |
| Ean produktu | 5015934755815 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 32.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

