Batoh Krtek vymalovávací růžový 30 cm + 8 fixů
Kód produktu: W011820
Slevová skupina: B
- Výprodej
Vymalovávací batoh Krtek. Růžová barva. Rozměry 30 x 27,5 cm. Balení obsahuje 8 barevných fixů na textil. Barvy jsou smývatelné studenou vodou. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Vymalovávací batoh Krtek. Růžová barva. Rozměry 30 x 27,5 cm. Balení obsahuje 8 barevných fixů na textil. Barvy jsou smývatelné studenou vodou. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W011820 |
| Ean produktu | 8590331927968 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 26.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 27.5 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 72.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24430 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029211 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

