Bburago 10cm Farm tractor Gift Set - Massey Ferguson 8740S with 3 trailers
Kód produktu: W057085
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Bburago 10cm Farm tractor Gift Set - Massey Ferguson 8740S with 3 trailersParametry produktu
| Kód produktu | W057085 |
| Ean produktu | 4893993317035 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.8 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04540 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030085 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

