Produkt byl přidán do oblíbených
Beppe Batoh plyšový na kolečkách kuřátko
Kód produktu: W024709
Slevová skupina: C
- Výprodej
odnímatelná konstrukce s kolečky, rozměr batohu: 25x28x12 cm, nastavitelné popruhy, výška vysunutého madla: 52 cm
Podobné produkty
Popis produktu
odnímatelná konstrukce s kolečky, rozměr batohu: 25x28x12 cm, nastavitelné popruhy, výška vysunutého madla: 52 cm
Parametry produktu
| Kód produktu | W024709 |
| Ean produktu | 5901703104581 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 54.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.14256 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 42029291 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | PL |

