Běžící zvířátka pro 3D pero WIKY - český obal
Kód produktu: W053097
Slevová skupina: B
Běžící zvířátka pro 3D pero WIKY - český obal. Součástí 1 chodící zařízení na baterie, 10 šablon, 17x2m barevných náplní, 1 podložka. 3D pero není ...
Podobné produkty
Popis produktu
Běžící zvířátka pro 3D pero WIKY - český obal. Součástí 1 chodící zařízení na baterie, 10 šablon, 17x2m barevných náplní, 1 podložka. 3D pero není součástí. 1xAG13 (LR44) baterie součástí. Přepínač ON/OFF na chodícím zařízení.Parametry produktu
| Kód produktu | W053097 |
| Ean produktu | 8590331027286 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 1xAG13 (LR44) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.3 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04971 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

