Bludiště 3D kulaté 8 cm
Kód produktu: W050046
Slevová skupina: A
Bludiště 3D kulaté. Velikost 8 cm. Cílem je dostat kuličku do jamky. Když propadne kulička dírou dovnitř, vypadne vždy na startu. Stojánek na ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bludiště 3D kulaté. Velikost 8 cm. Cílem je dostat kuličku do jamky. Když propadne kulička dírou dovnitř, vypadne vždy na startu. Stojánek na kulaté bludiště v balení. více variant. Obrázkové řešení na obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W050046 |
| Ean produktu | 8590331035441 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.2 cm |
| Šířka výrobku: | 7.2 cm |
| Výška výrobku: | 9.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 34.5 cm |
| Šířka kartonu: | 17.5 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01208 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 16 |
| Země původu: | CN |

