Bludiště kostka barevná 8,5 cm
Kód produktu: W051135
Slevová skupina: A
Bludiště kostka barevná. Velikost 8,5 cm. Cílem hry je dostat kuličku do cíle pomocí otáčení vrstev kostky. Návod součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Bludiště kostka barevná. Velikost 8,5 cm. Cílem hry je dostat kuličku do cíle pomocí otáčení vrstev kostky. Návod součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W051135 |
| Ean produktu | 8590331036738 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09895 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 108 |
| Země původu: | CN |

