Bomby vodní 7 cm 2ks
Kód produktu: W118203
Slevová skupina: A
Vodní bomby 2 ks. Velikost 7 cm. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní bomby 2 ks. Velikost 7 cm. Více variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W118203 |
| Ean produktu | 8590331182039 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 14.0 cm |
| Výška balení: | 17.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16200 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

