Bontempi Rocková kytara se stojanovým mikrofonem 22,5 x 22,5 x 112 cm
Kód produktu: W011463
Slevová skupina: D
- Novinka
Staň se hvězdou pódia s touto rockovou kytarou s mikrofonem pro zesílení hlasu Nastavitelný stojan mikrofonu 6 kovových strun s 5 rockovými ...
Podobné produkty
Popis produktu
Staň se hvězdou pódia s touto rockovou kytarou s mikrofonem pro zesílení hlasu Nastavitelný stojan mikrofonu 6 kovových strun s 5 rockovými demosongy 3 hudební přestávky na pickguardu 5 rytmů Automatické vypnutí Ramenní popruh Kytara: Rozměr: 200x560x40 mm Stojanový mikrofon: Rozměr: 225x225x1120 mm Napájení: 2 R6 / AA 1,5V baterie (nejsou součástí balení)Parametry produktu
| Kód produktu | W011463 |
| Ean produktu | 047663116648 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 1,5V R6/AA 2x |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 63.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07488 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

