Bublifuk na velké bubliny 500 ml
Kód produktu: W116987
Slevová skupina: A
Bublifuk na velké bubliny. Objem 500 ml.
Podobné produkty
Popis produktu
Bublifuk na velké bubliny. Objem 500 ml.Parametry produktu
| Kód produktu | W116987 |
| Ean produktu | 8590331169870 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 41.5 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka balení: | 42.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 6.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 56.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08501 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CN |

