Bugina RC na dálkové ovládání 26 cm
Kód produktu: W038372
Slevová skupina: A
Bugina RC na dálkové ovládání. Rozměry 26,3x12,5x7,5 cm. Rychlost 25 km/h. Frekvence 27 MHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty. 5xAA baterie do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina RC na dálkové ovládání. Rozměry 26,3x12,5x7,5 cm. Rychlost 25 km/h. Frekvence 27 MHz. Pistolový ovladač. Světelné efekty. 5xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy, tlačítko ON/OFF na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W038372 |
| Ean produktu | 8590331987764 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 5xAA do auta, 2xAA do ovladače |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 78.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16567 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

