Bugina Speeder RC na dálkové ovládání 22 cm
Kód produktu: W050746
Slevová skupina: A
Bugina Speeder RC na dálkové ovládání. Velikost 22 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Vydává světelné efekty. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ...
Podobné produkty
Popis produktu
Bugina Speeder RC na dálkové ovládání. Velikost 22 cm. Frekvence 2.4GHz. Pistolový ovladač. Vydává světelné efekty. 4xAA baterie do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně buginy a na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W050746 |
| Ean produktu | 8590331028689 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 4xAA do auta, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 29.8 cm |
| Šířka výrobku: | 11.8 cm |
| Výška výrobku: | 17.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 93.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 79.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.28653 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

