Produkt byl přidán do oblíbených
Bužírky fluo 30 ks
Kód produktu: W011814
Slevová skupina: A
Tvořivá zábava pro všechny holčičky i kluky. Bužírky jsou vhodné na pletení nejrůznějších ozdob, náramků, doplňků, dekorací atd. Vytvořte si ...
Podobné produkty
Popis produktu
Tvořivá zábava pro všechny holčičky i kluky. Bužírky jsou vhodné na pletení nejrůznějších ozdob, náramků, doplňků, dekorací atd. Vytvořte si náramek, náhrdelník nebo třeba zvířátko jen pomocí různého zaplétání, záleží jen na vaší fantazii. Balení obsahuje: 30 ks bužírek různých barev.Parametry produktu
| Kód produktu | W011814 |
| Ean produktu | 8590331927906 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07718 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39173200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

