Černý Petr Kominík
Kód produktu: W001240
Slevová skupina: C
Dětská karetní Černý Petr hra v designu obrázkových motivů Kominík U hry není potřeba umět číst či počítat. Hra obsahuje 31 karet s ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dětská karetní Černý Petr hra v designu obrázkových motivů Kominík U hry není potřeba umět číst či počítat. Hra obsahuje 31 karet s kreslenými obrázky mláďat. Všech 15 dvojic se pyšní stejnými obrázky a poslední lichá karta má Černého Petra. Vyhrává vždy ten, kdo vyloží na stůl všechny stejné dvojice z rukou. Naopak prohrává ten, komu v ruce zůstane karta Černého Petra.Parametry produktu
| Kód produktu | W001240 |
| Ean produktu | 8588001170868 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 6.7 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.3 cm |
| Délka kartonu: | 6.7 cm |
| Šířka kartonu: | 10.5 cm |
| Výška kartonu: | 1.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95044000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | SK |

