Chrastítko auto s efekty 11 cm
Kód produktu: W049220
Slevová skupina: A
Chrastítko auto s efekty. Velikost 11cm. Tlačítko on/off. Tlačítkem na předním kole se zapínají zvuky auta, tlačítkem na zadním kole se spouští 6 různých melodií. Baterie 2xAG13 součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko auto s efekty. Velikost 11cm. Tlačítko on/off. Tlačítkem na předním kole se zapínají zvuky auta, tlačítkem na zadním kole se spouští 6 různých melodií. Baterie 2xAG13 součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W049220 |
| Ean produktu | 8590331014545 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02213 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

