Maamaa Chrastítko housenka 16cm
Kód produktu: W038893
Slevová skupina: A
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Maamaa Chrastítko housenka. Velikost 16cm. Housenka je rozdělena na části, se kterými lze točit. Hrká, chrastí, má pískací tlačítko a zrcátko.Parametry produktu
| Kód produktu | W038893 |
| Ean produktu | 8590331991501 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 40.0 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 31.5 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03040 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

