Chrastítko mořský koník s efekty 16cm
Kód produktu: W049225
Slevová skupina: A
Chrastítko mořský koník s efekty. Rozměry 16x10x3cm. 2xAG13 baterie součástí. Vypínač na hlavě koníka. Zvukové a světelné efekty. Po zapnutí hraje ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chrastítko mořský koník s efekty. Rozměry 16x10x3cm. 2xAG13 baterie součástí. Vypínač na hlavě koníka. Zvukové a světelné efekty. Po zapnutí hraje melodie. Po skončení písničky se zahrkáním spustí další.Parametry produktu
| Kód produktu | W049225 |
| Ean produktu | 8590331015221 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03533 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

