Chrono Bomb hra
Kód produktu: W046437
Slevová skupina: C
Chrono Bomb je akční hra pro celou rodinu. Natáhněte libovolně v pokoji provázky a prověřte svou rychlost a obratnost.Překonejte nastražené ...
Podobné produkty
Popis produktu
Chrono Bomb je akční hra pro celou rodinu. Natáhněte libovolně v pokoji provázky a prověřte svou rychlost a obratnost.Překonejte nastražené provázky aniž se jich dotknete a dostaňte se k bombě dříve, než vybuchne. Ale pozor, jakmile se provázků dotknete třikrát, bomba vybuchne i před časovým limitem. Můžete si zvolit dvě hry: Trénink nebo Odpočítávání. Při tréninku máte šanci zneškodnit bombu v neomezeném čase. Zvolíte-li odpočítávání, můžete si nastavit časový limit. Pozor, v případě obou herParametry produktu
| Kód produktu | W046437 |
| Ean produktu | 8594201350047 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 7+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3× AAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 26.7 cm |
| Šířka výrobku: | 8.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.7 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.5 cm |
| Šířka kartonu: | 28.3 cm |
| Výška kartonu: | 29.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04173 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

