Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání 43,6 cm
Kód produktu: W050222
Slevová skupina: A
Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání. Rozměry 43,6x11,4x19 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.6V 300mAh do traktoru ...
Podobné produkty
Popis produktu
Claas Traktor s vlečkou RC na dálkové ovládání. Rozměry 43,6x11,4x19 cm. Frekvence 2.4GHz. Světelné efekty. Bateriový pack 3.6V 300mAh do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Přepínač ON/OFF na spodní straně traktoru a na ovladači. Tlačítko pro světelné efekty na ovladači. Sklopná a rozložitelná vlečka. Sklápění vlečky otočným mechanismem v zadní části traktoru. Obrázky s funkcemi na zadní a spodní straně obalu.Parametry produktu
| Kód produktu | W050222 |
| Ean produktu | 8590331038176 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | bateriový pack 3.6V 300mAh do traktoru součástí, 2xAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.1 kg |
| Délka výrobku: | 50.8 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14820 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 9 |
| Země původu: | CN |

