E - Figurka Kůň tmavě hnědý
Kód produktu: W101849
Slevová skupina: B
Podobné produkty
Popis produktu
Figurka Kůň. Velikost 14 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W101849 |
| Ean produktu | 8590331018499 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06270 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

