Dárková taška L 31x41x12 cm Celorok
Kód produktu: W033734
Slevová skupina: A
Dárková taška o velikosti L 31x41x12 cm celorok 2 barevné provedení
Podobné produkty
Popis produktu
Dárková taška o velikosti L 31x41x12 cm celorok 2 barevné provedeníParametry produktu
| Kód produktu | W033734 |
| Ean produktu | 8590331975259 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 41.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07920 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48194000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 180 |
| Země původu: | CN |

