Dekorace na šití 10 mm - 80ks
Kód produktu: W033521
Slevová skupina: A
Dekorace na šití 10 mm - 80ks
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace na šití 10 mm - 80ksParametry produktu
| Kód produktu | W033521 |
| Ean produktu | 8590331974429 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 960 |
| Země původu: | CN |

