Dekorace okenní 41x29 cm HALLOWEEN
Kód produktu: W042503
Slevová skupina: A
Dekorace okenní o velikosti 41x29 cm HALLOWEEN. 2 druhy.
Podobné produkty
Popis produktu
Dekorace okenní o velikosti 41x29 cm HALLOWEEN. 2 druhy.Parametry produktu
| Kód produktu | W042503 |
| Ean produktu | 8590331997732 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 41.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

