Deska s klipem A4
Kód produktu: W003096
Slevová skupina: A
Deska s klipem poslouží jako kancelářská pomůcka vhodná pro podložení papíru. Barevné varianty - oranžová, fialová, hnědá, fialová, zelená, tyrkysová, modá.
Podobné produkty
Popis produktu
Deska s klipem poslouží jako kancelářská pomůcka vhodná pro podložení papíru. Barevné varianty - oranžová, fialová, hnědá, fialová, zelená, tyrkysová, modá.Parametry produktu
| Kód produktu | W003096 |
| Ean produktu | 8590331905454 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 19.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 38.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06460 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 96 |
| Země původu: | CN |

