Dětská houpací kruhová rohož 100cm
Kód produktu: W056502
Slevová skupina: C
- Novinka
Oblíbená hračka, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech.
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbená hračka, se kterou si děti užijí nekonečně mnoho zábavy! Produkt je možné používat jak ve vnitřních tak i ve venkovních prostorech.Parametry produktu
| Kód produktu | W056502 |
| Ean produktu | 4019359827257 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.2 kg |
| Délka výrobku: | 35.0 cm |
| Šířka výrobku: | 72.5 cm |
| Výška výrobku: | 66.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 74.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07256 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

