Dětský raft, 102 x 69 cm
Kód produktu: W004667
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Parametry produktu
| Kód produktu | W004667 |
| Ean produktu | 6942138967821 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.3 cm |
| Výška výrobku: | 29.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 17.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.01300 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

