Dino Bikes Dětské kolo 12" 612L - Raptor
Kód produktu: W031183
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
plastové pláště s pěnovou výplní EVA, stálý převod bez volnoběhu, bezpečnostní koncovka řídítek, přídavné balanční kolečka, váha kola 6,8 kg, doporučená výška dítěte je 87-120cm
Parametry produktu
| Kód produktu | W031183 |
| Ean produktu | 8006817906155 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 7,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 7.0 kg |
| Délka výrobku: | 88.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.0 cm |
| Výška výrobku: | 55.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 78.0 cm |
| Šířka kartonu: | 17.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05304 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 87120030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | IT |

