Dino Bikes Dětské kolo 14" 144RL-ALS- ALYSSA
Kód produktu: W031175
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
vzduchem plněné pneumatiky, volnoběh, pomocné kolečka, nosič na panenku, košík na řídítkách, hmotnost kola 8,8 kg, doporučená výška dítěte 95-127cm
Parametry produktu
| Kód produktu | W031175 |
| Ean produktu | 8006817908074 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 8,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 8.8 kg |
| Délka výrobku: | 97.0 cm |
| Šířka výrobku: | 47.0 cm |
| Výška výrobku: | 61.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 16.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06403 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 87120030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | IT |

