DINO Bikes - Dětské kolo 14"" Snow Queen 2022
Kód produktu: W028509
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
"Bicykel má pohon s voľnobehom, nafukovacie plášte a oceľové ráfiky o veľkosti 14"" (cca 36,5 cm). Pekný dizajn kolesa s potlačou Snow Queen"Parametry produktu
| Kód produktu | W028509 |
| Ean produktu | 8006817908531 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 9,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 9.5 kg |
| Délka výrobku: | 87.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 46.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 87.0 cm |
| Šířka kartonu: | 16.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06403 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 87120030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | IT |

