Dino Bikes Dětské kolo 20" 620-BT- Batman
Kód produktu: W031192
Slevová skupina: D
dvojvrstvé nafukovací pláště s jemným vzorkem, vodorovný ocelový nosič s mohutnou odrazkou, sedlo možné nastavit do výšky 56-68cm od země, přední ...
Podobné produkty
Popis produktu
dvojvrstvé nafukovací pláště s jemným vzorkem, vodorovný ocelový nosič s mohutnou odrazkou, sedlo možné nastavit do výšky 56-68cm od země, přední a zadní V-brzdy, odlehčený rám z ocele, nosnost 100kg, věková kategorie 6-7 let
Parametry produktu
| Kód produktu | W031192 |
| Ean produktu | 8006817907824 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 11,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 11.5 kg |
| Délka výrobku: | 136.5 cm |
| Šířka výrobku: | 55.0 cm |
| Výška výrobku: | 79.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 140.0 cm |
| Šířka kartonu: | 90.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.22680 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 87120030 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | IT |

