Dino Triceratops RC na dálkové ovládání 24 cm
Kód produktu: W013306
Slevová skupina: A
Dino Triceratops RC na dálkové ovládání. Velikost 24 x 11 x 8 cm. IR ovladač. Svítící oči a otevírací tlama. Pohyb dopředu a dozadu. Výběr 3 frekvencí (A, B, C).
Podobné produkty
Popis produktu
Dino Triceratops RC na dálkové ovládání. Velikost 24 x 11 x 8 cm. IR ovladač. Svítící oči a otevírací tlama. Pohyb dopředu a dozadu. Výběr 3 frekvencí (A, B, C).Parametry produktu
| Kód produktu | W013306 |
| Ean produktu | 8590331931323 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | dino - 2 x AAA, ovladač 3 x AAA nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 33.5 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.5 cm |
| Šířka kartonu: | 58.5 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.15228 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

