Display závěsný 12 háčků
Kód produktu: W880223
Slevová skupina: A
Display závěsný 12 háčků
Podobné produkty
Popis produktu
Display závěsný 12 háčkůParametry produktu
| Kód produktu | W880223 |
| Ean produktu | 8590331321612 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.5 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 78.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05292 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 20 |
| Balení velké: | 500 |
| Země původu: | CN |

