DOLONI ECO Line Sada na písek s konvičkou zeleno-béžová
Kód produktu: W061341
Slevová skupina: D
- Novinka
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI ECO Line Sada na písek s konvičkou zeleno-béžová. Sada obsahuje - kbelík, lopatku, hrábě, konvičku. Rozměry produktu - 17 x 17,5 x 21 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061341 |
| Ean produktu | 634881918927 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 17.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 78.0 cm |
| Šířka kartonu: | 57.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.21560 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 90 |
| Země původu: | UA |

