DOLONI Kočárek pro panenky plastový růžovo-fialový 48x48x53 cm
Kód produktu: W061334
Slevová skupina: D
- Novinka
DOLONI Kočárek pro panenky plastový růžovo-fialový. Malá děvčátka milují napodobovat dospělé a ráda se starají o své panenky. Kočárek pro panenky ...
Podobné produkty
Popis produktu
DOLONI Kočárek pro panenky plastový růžovo-fialový. Malá děvčátka milují napodobovat dospělé a ráda se starají o své panenky. Kočárek pro panenky bude pro všechny holčičky atraktivní nejen díky skvělému designu, ale také díky rozměrům, které poskytnou dostatečně velký prostor pro panenky. Atraktivní barevné provedení dodává kočárku jedinečnost. Velkou výhodou tohoto kočárku je pevná rukojeť a praktický úložný prostor pod kočárkem. Pevná a odolná konstrukce zaručuje bezpečnost při hraní a zároveň dlouhou životnost. Překvapte svou dcerku tímto úžasným barevným kočárkem, který jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Vlastnosti produktu: Vyrobeno z odolného plastu Pevná kola a rukojeť Výška po rukojeť: 53 cm Úložný prostor pod kočárkem Atraktivní barevné provedení Rozměry: 48 × 48 × 53 cmParametry produktu
| Kód produktu | W061334 |
| Ean produktu | 634881918378 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 45.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 57.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.8 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08870 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | UA |

