Produkt byl přidán do oblíbených
Domino dřevěné Krtek 16x9,2x4,5 cm
Kód produktu: W170703
Slevová skupina: B
Domino dřevěné Krtek. S motivy zvířátek pana Milera. Rozměry dřevěné krabičky 16x9,2x4,5 cm. Návod součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Domino dřevěné Krtek. S motivy zvířátek pana Milera. Rozměry dřevěné krabičky 16x9,2x4,5 cm. Návod součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W170703 |
| Ean produktu | 8590331707034 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04080 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

