Doplňky do vlasů SET
Kód produktu: W057619
Slevová skupina: A
- Novinka
Doplňky do vlasů SET. Obsahuje gumičky, sponky. Display box - 24 ks. Více variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Doplňky do vlasů SET. Obsahuje gumičky, sponky. Display box - 24 ks. Více variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W057619 |
| Ean produktu | 8590331045891 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 11.5 cm |
| Délka balení: | 26.2 cm |
| Šířka balení: | 13.7 cm |
| Výška balení: | 11.7 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.11858 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96151900 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

