Dopravní prostředky Město set 8 ks 7 cm
Kód produktu: W027813
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dopravní prostředky 8 ks. Velikost 7 cm. Na zpětné natažení. Obsah balení - 6 autíček a 2 letadla.
Podobné produkty
Popis produktu
Dopravní prostředky 8 ks. Velikost 7 cm. Na zpětné natažení. Obsah balení - 6 autíček a 2 letadla.Parametry produktu
| Kód produktu | W027813 |
| Ean produktu | 8590331960064 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 68.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12852 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

