Dráha flexi se dvěma tunely
Kód produktu: W111362
Slevová skupina: B
- Novinka
Závodní dráha s tunelem je skvělou volbou pro ty nejmenší závodníky. Dráha se dá poskládat podle vlastní fantazie. Rozvíjí tak představivost i ...
Podobné produkty
Popis produktu
Závodní dráha s tunelem je skvělou volbou pro ty nejmenší závodníky. Dráha se dá poskládat podle vlastní fantazie. Rozvíjí tak představivost i manuální zručnost dítěte. 240 dílků dráhy - délka jednoho dílku cca 1,5 cm 2 tunely výhybka točna sada značek a příslušenství 2 auta na baterie (jezdí samo) baterie nejsou součástí (2xAA) Doporučený věk: od 6 let https://www.youtube.com/watch?v=rnf5FXht40YParametry produktu
| Kód produktu | W111362 |
| Ean produktu | 8590331113620 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA každé auto (celkem 4xAA), nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 51.0 cm |
| Výška výrobku: | 32.0 cm |
| Délka balení: | 13.0 cm |
| Šířka balení: | 50.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12147 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

