Létající drak Motýl 68 x 73 cm - Český obal
Kód produktu: W119213
Slevová skupina: A
- Výprodej
Létající drak diamant Motýl. Rozměry 68 x 73 cm. 36 ks display box.
Podobné produkty
Popis produktu
Létající drak diamant Motýl. Rozměry 68 x 73 cm. 36 ks display box.Parametry produktu
| Kód produktu | W119213 |
| Ean produktu | 8590331192137 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Podzim |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 66.0 cm |
| Délka balení: | 9.5 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 62.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 60.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 36 ks |
| Objem kartonu: | 0.17028 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 144 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

