Drak vystřelovací stíhačka 29 x 20 cm.
Kód produktu: W028104
Slevová skupina: A
Drak vystřelovací stíhačka. Rozměr 29 x 20 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Drak vystřelovací stíhačka. Rozměr 29 x 20 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W028104 |
| Ean produktu | 8590331960828 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | ? |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05495 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

