Dřevěné hodiny vkládací 24cm
Kód produktu: W041891
Slevová skupina: C
S touto dřevěnou vkládačkou ve tvaru budíku se děti hravou formou naučí znát tvary, barvy, čísla a hodiny. Díky promyšlenému designu a ...
Podobné produkty
Popis produktu
S touto dřevěnou vkládačkou ve tvaru budíku se děti hravou formou naučí znát tvary, barvy, čísla a hodiny. Díky promyšlenému designu a mnohostrannému využití hračky se děti naučí rozeznávat základní tvary, barvy a čísla. Vhodné pro děti od 2 let. Rozměr: 22,5x3x24,5 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W041891 |
| Ean produktu | 4019359840539 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 24.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.5 cm |
| Šířka kartonu: | 38.5 cm |
| Výška kartonu: | 59.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07155 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030061 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

