Dron Aelus 3v1 RC na dálkové ovládání 18x18x9 cm
Kód produktu: W039600
Slevová skupina: A
Dron Aelus 3v1 RC na dálkové ovládání. Bez kamery. 3 módy - létání, jízda na vodě, jízda po pevném povrchu. Rozměry 18x18x9 cm. 3.7V 450mAh ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dron Aelus 3v1 RC na dálkové ovládání. Bez kamery. 3 módy - létání, jízda na vodě, jízda po pevném povrchu. Rozměry 18x18x9 cm. 3.7V 450mAh bateriový pack do dronu součástí, 3xAAA do ovladače nejsou součástí. USB kabel součástí. Provoz 7 min, nabíjení 60 min, dosah ovladače 80-100 m. Funkce - pohyb na místě, obrat o 360 stupňů, návrat do výchozí polohy. Přepínač ON/OFF na ovladači.Parametry produktu
| Kód produktu | W039600 |
| Ean produktu | 8590331994762 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 14+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3.7V 450mAh bateriový pack do dronu součástí, 3xAAA do ovladače nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 73.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.20236 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 3.36 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

