Lama plyš s klipem New Baby Lama 20cm
Kód produktu: W045864
Slevová skupina: C
Přenesete své dítě do světa něhy a zábavy s naší krásnou plyšovou hračkou Lama se zvukem z kolekce Lama Toys New Baby. Tato jedinečná hračka je ...
Podobné produkty
Popis produktu
Přenesete své dítě do světa něhy a zábavy s naší krásnou plyšovou hračkou Lama se zvukem z kolekce Lama Toys New Baby. Tato jedinečná hračka je vyrobena z měkkého plyše a nabízí vašemu děťátku nejen příjemný materiál, ale také bezpečné a mazlivé přátelství. Tato hračka je vybavena klipem pro snadné připevnění ke kočárku, autosedačce nebo postýlce, čímž poskytuje zábavu kdekoli...Melodie přístroje vzbuzuje zájem dítěte, pomáhá mu uklidnit se a vytváří kolem něj klidnou atmosféru.Parametry produktu
| Kód produktu | W045864 |
| Ean produktu | 8596164140291 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CN |

