ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 10v1
Kód produktu: W031225
Slevová skupina: D
- Novinka
ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 10v1. Možnost sestavit 10 modelů, aplikace Engino kidCAD zobrazující 3D model.
Podobné produkty
Popis produktu
ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 10v1. Možnost sestavit 10 modelů, aplikace Engino kidCAD zobrazující 3D model.Parametry produktu
| Kód produktu | W031225 |
| Ean produktu | 5291664010749 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.6 cm |
| Šířka kartonu: | 24.4 cm |
| Výška kartonu: | 19.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02217 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CY |

