ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 25v1
Kód produktu: W031228
Slevová skupina: D
- Novinka
ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 25v1. Možnost sestavit 25 modelů, aplikace Engino kidCAD zobrazující 3D model.
Podobné produkty
Popis produktu
ENGINO Stavebnice CREATIVE BUILDER Multimodel set 25v1. Možnost sestavit 25 modelů, aplikace Engino kidCAD zobrazující 3D model.Parametry produktu
| Kód produktu | W031228 |
| Ean produktu | 5291664010770 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 37.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.8 cm |
| Výška kartonu: | 30.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05705 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030035 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | CY |

