Far Far Land Domino barevné s obrázky 28 karet
Kód produktu: W022272
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Domino barevné s obrázky. Balení obsahuje 28 karet. Hra pro 2-5 hráčů. Při hře 2 hráčů každý hráč dostane 7 karet. Při hře více hráčů ...
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Domino barevné s obrázky. Balení obsahuje 28 karet. Hra pro 2-5 hráčů. Při hře 2 hráčů každý hráč dostane 7 karet. Při hře více hráčů každý dostane 5 karet. Zbývající karty jsou v "banku.“ Hráč, který má "dvojitou" kartu (kartu s totožnými obrázky), hraje první. Pokud žádný z hráčů nemá dvojitou kartu, každý hráč si vezme jednu kartu z banku. Pokud má více hráčů dvojitou kartu, začíná ten mladší. Pro rozehrání prvního tahu si však můžete vymyslet svá vlastní pravidla. Hráči se střídají a jeden za druhým přikládají karty ze své ruky ke kartám na hrací ploše se shodným obrázkem. Pokud hráč nemá shodný obrázek, musí si vzít kartu z banku. Hráč, který položí svou poslední kartu na hrací plochu, vyhrává. Pokud všichni hráči mají v ruce karty, ale není možné hrát dál, hra je ukončena "blokem" a vyhrává hráč, který má v ruce nejmenší množství karet.Parametry produktu
| Kód produktu | W022272 |
| Ean produktu | 0725765611475 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 32.5 cm |
| Šířka kartonu: | 14.5 cm |
| Výška kartonu: | 39.3 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01852 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 10 |
| Země původu: | CZ |

