Far Far Land Lotto kartičky příroda
Kód produktu: W022267
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Lotto kartičky příroda. Balení obsahuje 30 žetonů a 5 hracích polí s motivy přírodních plodin a rostlin.
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Lotto kartičky příroda. Balení obsahuje 30 žetonů a 5 hracích polí s motivy přírodních plodin a rostlin.Parametry produktu
| Kód produktu | W022267 |
| Ean produktu | 0725765611420 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 56.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03808 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CZ |

