Far Far Land Puzzle trojice skupinky 8 obrázků
Kód produktu: W022260
Slevová skupina: D
- Výprodej
Far Far Land Puzzle trojice skupinky. Balení obsahuje 8 puzzle obrázků, které se skládají ze 3 dílků (vyobrazují trojice k sobě patřících předmětů nebo postaviček).
Podobné produkty
Popis produktu
Far Far Land Puzzle trojice skupinky. Balení obsahuje 8 puzzle obrázků, které se skládají ze 3 dílků (vyobrazují trojice k sobě patřících předmětů nebo postaviček).Parametry produktu
| Kód produktu | W022260 |
| Ean produktu | 0725765611253 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03559 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030069 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 14 |
| Země původu: | CZ |

